Výhradný distribútor prémiových značiek hračiek pre Slovensko.

Dino Draft: kartová hra, strategická, na princípe „podaj ďalej“

Novinka
  • Dino Draft: kartová hra, strategická, na princípe „podaj ďalej“
  • Obrázok_(2)
  • Obrázok_(3)
Predobjednávka
Strategická kartová hra na princípe „vyber si a podaj ďalej“, tzv. draftová. Hráči si určia dinosaura a farbu, ktorú budú zbierať. Potom si postupne podávajú karty, z ktorých si zakaždým 1 vyberú. Na konci získajú body za karty svojho zadania, ale aj zadania protihráča naľavo. Pre deti od 6 rokov.
Výrobca:
Obj. čislo:
DJ05093
Odporuc.vek od
6-99 rokov

Dino Draft: kartová hra, strategická, na princípe „podaj ďalej“

Strategická kartová hra na princípe „vyber si a podaj ďalej“, tzv. draftová hra. Hráči si najskôr potiahnu kartu z balíčka kariet dinosaurov a kartu z balíčka farebných kariet. Takto si určia dinosaura a farbu, ktorú budú zbierať. V priebehu hry si podávajú karty, z ktorých si zakaždým 1 vyberú. Keď sa karty minú, rozdajú si nové. (Počet kôl sa odvíja od počtu hráčov.) Na konci hry získajú body za karty svojho zadania, ale aj zadania protihráča naľavo (ak má hráč príslušné karty). Víťazom je hráč, ktorý získa najviac bodov. Obsah: 60 kariet Odporúčaný vek: 6 - 99 rokov Počet hráčov: 2 - 4 Trvanie hry: 10 min. Rozmery balenia: 16 x 12 x 3 cm

Parametre

Odporuc.vek od 6-99 rokov
Hmotnosť 0,31 kg
  • Sme výhradný distribútor značiek Djeco,  SnoozebabyTrybike a waytoplay pre Slovensko.
  • Už viac ako 10 rokov Vám prinášame starostlivo vybrané hračky a doplnky stimulujúce rozvoj, kreativitu a logické myslenie detí.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.